PASŪTĪŠANAS UN PIEGĀDES NOTEIKUMI

Veicot pasūtījumu SIA „JS Industry” interneta tirdzniecības vietnē www.pupinuvaloda , starp pircēju un SIA „JS Industry” stājas spēkā distances līgums, ko iespējams lejuplādēt no tirdzniecības vietnes www.pupinuvaloda.lv sadaļas „Piegādes noteikumi”.

DISTANCES LĪGUMS
Distances līgums (turpmāk tekstā Līgums), kura saturu nosaka Patērētāju tiesību aizsardzības likums un Ministru kabineta 2002. gada 28.maija noteikumi Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”, tiek noslēgts latviešu valodā starp:
1) Sabiedrību ar ierobežotu atbildību „JS Industry”, reģ. nr. 40003989503, PVN maksātāja nr. LV40003989503, juridiskā adrese: Katlaklans,Ķekavas nov., Sporta iela 2, LV-2111  (turpmāk tekstā SIA „JS Industry”), un
2) fizisku vai juridisku personu (turpmāk tekstā Klients), kas veic pirkumu SIA „JS Industry” interneta tirdzniecības vietnes www.pupinuvaloda.lv sadaļā  E-veikals).
Klients, veicot pasūtījumu E-veikalā, apstiprina, ka ir iepazinies ar Līgumu un piekrīt tā noteikumiem:.
1. PRECES UN TO CENAS
1.1. E-veikalā ievietoto Preču attēli var nedaudz atšķirties no reālās Preces izskata.
1.4. Cenas E-veikalā norādītas ar PVN (21% vai 12%). Preces cenā nav iekļautas Preces piegādes izmaksas.
1.4. SIA „JS Industry” patur tiesības mainīt cenrādi. Attiecībā uz Klientu spēkā ir pasūtīšanas brīdī esošā cena.

2. PASŪTĪJUMA VEIKŠANA
2.1. Klients izvēlētās Preces ievieto „Iepirkuma grozā”, uzklikšķinot uz ikonas „Pievienot grozam” (ikonas izskats „Iepirkuma ratiņi”).
2.2. Klients var apskatīt „Iepirkuma groza” saturu un nepieciešamības gadījumā to mainīt, uzklikšķinot uz saites „Apskatīt grozu”. Klients norāda vajadzīgo Preču skaitu un noklikšķina ikonu „Veikt izmaiņas” vai dzēš Preces no „Iepirkuma groza”.
2.3. Lai noformētu pasūtījumu, Klients uzklikšķina uz ikonas „Noformēt pasūtījumu”.
2.4. Pasūtījuma noformēšanai Klientam jāievada informācija (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese), kas nepieciešama pasūtījuma apstrādei, piegādes veikšanai un SIA „JS Industry” grāmatvedībai. Klienta sniegtā informācija tiek apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.
2.5. Klients var pievienot informāciju, ko viņš uzskata par nepieciešamu darīt zināmu pasūtījuma veiksmīgākai izpildei, ierakstot to laukā „Piezīmes”.
2.6. Noformējot pasūtījumu Klients atzīmē sev vēlamo Preces piegādes veidu.
2.7. Lai turpinātu pasūtījuma noformēšanu un pārbaudītu „Iepirkuma groza” saturu, kā arī sniegto personisko informāciju, Klients uzklikšķina uz ikonas „Turpināt”.
2.8. Lai apstiprinātu pasūtījumu, Klientam ir jāapstiprina, ka viņš ir iepazinies ar Preces pasūtīšanas un piegādes noteikumiem, t.i. šī Līguma noteikumiem, uzklikšķinot uz ikonas „Apstiprināt pasūtījumu”.
2.9. Pēc pasūtījuma veikšanas E-veikalā Klients saņem SIA „JS Industry” automātiski ģenerētu elektroniska pasta apstiprinājuma vēstuli uz norādīto Klienta e–pasta adresi. Ja Klients šādu apstiprinājuma vēstuli nesaņem, Klienta pasūtījums nav reģistrēts. Šādā gadījumā Klientam pasūtījums jāveic atkārtoti vai jāsazinās ar E-veikala administratoru pa tālruni 26855694 SIA „JS Industry” biroja darba laikos.

3. SAMAKSAS KĀRTĪBA
3.1. SIA „JS Industry” par E-veikalā pasūtītajām Precēm piedāvā norēķināties ar priekšmaksu, veicot pārskaitījumu uz SIA „JS Industry” bankas kontu (turpmāk tekstā Priekšmaksa) vai uzreiz PayPal sistēmā.
3.2. Izvēloties par pasūtījumu norēķināties ar Priekšmaksu, Klients pēc pasūtījuma veikšanas saņem e-pastu ar nepieciešamo informāciju, lai varētu veikt pārskaitījumu. Veicot pārskaitījumu Klientam jānorāda pasūtījuma numurs un pircēja vārds. Pasūtījums tiek sagatavots un piegādāts pēc Klienta maksājuma reģistrācijas SIA JS Industry kontā.
3.3. Izvēloties maksāt ar PayPal starpniecību, pēc pasūtījuma noformēšanas Klients tiek automātiski savienots ar PayPal maksājuma sistēmu. Pasūtījums tiek noformēts pēc tam, kad PayPal sistēma ir apstiprinājusi maksājuma saņemšanu.

4. PREČU PIEGĀDES IZMAKSAS UN KĀRTĪBA

LATVIJĀ
4.1. SIA „JS Industry” piedāvā šādus Preču piegādes veidus:
4.1.1. izmantojot VAS „Latvijas Pasts” pakalpojumus.

4.1.2. Izmantojot pakomātu OMNIVA pakalpojumus.

4.2. Piegādes izmaksas
4.2.1. Latvijas Pasts: 3,65 EUR (trīs euro 65 centi).

4.2.2. Pakomāti OMNIVA: 2,88 EUR

4.4. DPD Paku Bode
4.4.1. Preces uz DPD Paku bodi nogādā DPD kurjers. Pasūtījums „DPD” kurjeram tiek nodots pēc tam, kad Klienta maksājums reģistrēts SIA „JS Industry” kontā vai PayPal sistēmā.
4.4.2. Preces SIA „DPD” kurjeram tiek nodotas līdz katras darba dienas plkst. 14.00.
4.4.3. Ja Klienta maksājums SIA „JS Industry” kontā reģistrēts pēc plkst. 13.30, preces SIA „DPD” kurjeram tiek nodotas nākamajā darba dienā.
4.4.4. Piegādes laiks: nākamā darba diena pēc sūtījuma nodošanas DPD kurjeram.
4.4.5. Pēc pasūtījuma nodošanas kurjeram SIA „JS Industry” nosūta informatīvu elektroniskā pasta vēstuli uz Klienta e-pasta adresi, kurā norādīta informācija par piegādes datumu.
4.4.6. Kad paka tiks piegādāta izvēlētajā PAKU BODE punktā, uz Klienta norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa no DPD, kura saturēs pakas numuru un saņemšanas punkta adresi.
4.4.7. Sūtījumu izsniedz tai personai, kuras vārds, uzvārds ir norādīts kā saņēmējs.
4.4.8. Piegādes laikā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – PASE, VADĪTĀJA APLIECĪBA, ID karte.
4.4.9. Piegādi apliecinošā dokumentā ir jāatzīmē dokumenta veids un pēdējie 5 cipari no dokumenta numura.
4.4.10. Pirms saņemšanas PAKU BODE punktos nav iespējams sūtījumus atvērt un pārbaudīt to saturu.
4.4.11. Sūtījumu uzglabāšanas laiks PAKU BODE punktā ir 7 kalendārās dienas. Ja minētajā laikā saņēmējs nav izņēmis sūtījumu, tas tiek atgriezts nosūtītājam.

4.5. Preču piegāde ar VAS „Latvijas Pasts”.
4.5.1. Preces VAS Latvijas Pasts tiek nodotas pēc tam, kad Klienta maksājums reģistrēts SIA „JS Industry” kontā vai PayPal sistēmā.
4.5.2. Preces VAS Latvijas Pasts kurjeram tiek nodotas līdz katras darba dienas plkst. 13.00.
4.5.3. Ja Klienta maksājums SIA „JS Industry” kontā reģistrēts pēc plkst. 12.30, preces VAS „Latvijas pasts” tiek nodotas nākamajā darba dienā.
4.5.4. SIA „JS Industry” nosūtīta informatīvu elektroniskā pasta vēstuli uz Klienta e-pasta adresi, kurā norādīts preču nodošanas datums, kā arī sūtījuma numurs (ja tāds ir) un paredzamais sūtījuma saņemšanas datums.
4.5.5. Piegādes laiks: līdz četrām darba dienām no pasūtījuma nodošanas VAS Latvijas Pasts.
4.5.6. Preces tiek piegādātas bandroles, sīkpakas vai pakas veidā atkarībā no pasūtīto preču apjoma.
4.5.7. Saņemot pasta paku, Klientam ir iespēja izvēlēties piegādes paziņojuma veidu: 1) tradicionāli – papīra formā savā pastkastītē, 2) e-aicinājumu uz e-pasta adresi vai 3) e-aicinājumu uz mobilā tālruņa numuru.

ĀRPUS LATVIJAS TERITORIJAS
4.7.1. Piegāde uz citām valstīm notiek ar VAS „Latvijas pasts” starpniecību.
4.7.2. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pēc pasūtījuma summas:

5. ATTEIKUMA TIESĪBAS
5.1. Klients var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no Līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, aizpildot Preču atgriešanas veidlapu, ievērojot Līguma 6.4. noteikumus.
5.2. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Klients ir saņēmis Preci vai Preces (preču) daļu.
6. PREČU ATGRIEŠANAS KĀRTĪBA
6.1. Klientam ir tiesības atgriezt saņemtās Preces 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc Preču saņemšanas, nosūtot Preces uz SIA „JS Industry” juridisko adresi Sporta ielā 2, Katlaklans, Ķekavas nov., LV-21116.2. Atgriežot Preci, Klients sedz visus ar Preču atgriešanu saistītos izdevumus.
6.3. Ja Klients izmanto atteikuma tiesības nekvalitatīvas Preces, ražošanas defekta gadījumā vai nepareizas Preces piegādes gadījumā, visus ar piegādi saistītos izdevumus sedz SIA „JS Industry”.
6.4. Klientam ir tiesības saņemt par atgriezto Preci visus Klienta veiktos maksājumus par Preci, ja Klients ir izpildījis šādus Preču atgriešanas noteikumus:
6.4.1. ir aizpildīta un atgrieztām Precēm pievienota Preču atgriešanas veidlapa, kuru var atrast interneta tirdzniecības vietnes www.pupinuvaloda.lv sadaļā „Piegādes noteikumi”,
6.4.2. Prece nav lietota, tai nav Klienta radītu defektu, tā ir oriģinālā iepakojumā,
6.4.3.Klients atgriež Preču piegādes pavadzīmi.
6.5. Klients, izmantojot šajā Līgumā noteiktās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par Preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja Prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis Preces īpašības vai darbības noskaidrošanai.
6.6. SIA „JS Industry” samaksu par atgrieztajām Precēm pārskaita uz Klienta bankas kontu ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienu laikā no dienas, kad Klients nosūtījis vai iesniedzis rakstisku Preču atgriešanas veidlapu, ja Klients izpildījis Līguma 6.4. punktā minētos nosacījumus.
6.7. Preču atgriešanas gadījumā Preces piegādes izmaksas netiek atmaksātas.
6.8. Ja Klients, atgriežot Preci, nav ievērojis 6.4. punktā minētos noteikumus, Klientam netiek atmaksāti viņa veiktie maksājumi par Preci.

7. KLIENTA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI
7.1. Klienta pienākums ir iepazīties ar Līgumu un citiem noteikumiem, kas attiecas uz Preču iegādes, piegādes un atgriešanas kārtību un uzņemties atbildību par noteikumu ievērošanu.
7.2. Klients ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu un jebkurām tiesiskajām sekām, kas kādai no pusēm var rasties nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā.
7.3. Klienta pienākums ir veikt samaksu par Precēm saskaņā ar Līguma noteikumiem.
7.4. Klients apņemas darīt visu, lai kurjers varētu veikt Preču piegādi paredzētajā datumā.
7.5. Klienta pienākums ir nekavējoties informēt SIA „JS Industry”, ja pasūtījums nav saņemts norādītajā laikā.

8. SIA „JS Industry” TIESĪBAS UN PIENĀKUMI
8.1. SIA „JS Industry” apņemas piedāvāt Klientam augstas kvalitātes Preces, kā arī rūpēties, lai Klients saņemtu precīzu un plašu informāciju par piedāvātajām Precēm.
8.2. SIA „JS Industry” apņemas izmantot Klienta norādīto personisko informāciju tikai pasūtījuma noformēšanai un piegādes veikšanai, kā arī grāmatvedībā. Klienta sniegtā informācija netiek izmantota cita veida datu apstrādē, kā arī netiek nodota trešajām personām komerciālos nolūkos.
8.3. SIA „JS Industry” patur tiesības vienpusīgi mainīt Līguma saturu, cenrādi, Preču piedāvājumu jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Izmaiņas stājas spēkā ar publicēšanas brīdi SIA „JS Industry” interneta tirdzniecības vietnē www.pupinuvaloda.lv. Attiecībā uz Klientu spēkā ir pasūtījuma brīdī esošā informācija un cenas.
8.4. SIA „JS Industry” neatbild par gadījumiem, kad pasūtītā Prece netiek piegādāta Klientam Klienta neprecīzi norādītas informācijas dēļ.

9.STRĪDU RISINĀŠANAS KĀRTĪBA
SIA „JS industry” aicina Klientus visus strīdus risināt sarunu ceļā. Ja tas nav iespējams, strīdu risināšana notiek Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

10. LĪGUMA DARBĪBAS TERMIŅŠ
11.1. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Klients ir noformējis un apstiprinājis pasūtījumu saskaņā ar Līguma 2. sadaļas noteikumiem.
11.2. Līgums ir spēkā līdz brīdim, kamēr līgumslēdzējpuses pilnībā izpildījušas savas saistības viena pret otru.

Pirkumu grozs